Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Ponuka služieb - Masáže a terapie

Klasická

Reflexná terapia

Reflexná masáž chrbta
a krčnej chrbtice

Bankovanie

Lávové kamene

Lymfodrenáž

Čínska tuina masáž

Masáž pre tehotné

Raindrop aromaterapeutická masáž

Harmonizačná aromatouch masáž

Energetický facelift

Anjelské liečenie

Access bars

ACCESS BARS

Access Bars je prvý základný nástroj Access Consciousness. Cieľom Access Consciousness je umožniť širšie vedomie pre každého a vytvoriť svet s väčšími a lepšími možnosťami, aby sa darilo celému ľudstvu. Zakladateľom je Gary Douglas. Metóda vznikla v USA v roku 1990. Od tej doby pomohla už mnohým ľudom na celom svete významne zmeniť život. Access Bars nás oslobodzuje od polarity myšlienok, pocitov a emócií. Polarita nám bráni vidieť veci také, aké sú. Drží nás v živote plnom tráum, drám a úzkostí. Barsy dokážu umožniť zmeny vo všetkých oblastiach nášho života. Menia spôsob vnímania života a učia telo prijímať.

Barsy sú špeciálne body na hlave, ktorých sa počas terapie dotýkame a tým ich spúšťame. V týchto bodoch sú uskladnené všetky naše myšlienky, nápady, úvahy, emócie, či postoje. Barsy zodpovedajú rôznym oblastiam nášho života ako sú vzťahy, kreativita, zdravie, peniaze, sexualita, telo, liečenie, komunikácia a mnohé iné. Spustením Barsov sa spomaľujú mozgové vlny a rozptyľuje sa elektrický náboj polarity. Mažú sa zakorenené názory, programy a presvedčenia, ktoré sú pre nás už nepotrebné a častokrát nás obmedzujú. Dá sa to prirovnať mazaniu starých a nepotrebných súborov v počítači.

Terapia trvá 60-75 minút. Súčasťou je rozhovor o tom, čo by človek chcel vo svojom živote zmeniť. Počas samotnej terapie leží klient na masážnom stole v pohodlnej polohe. Technika Access Bars uvedie vašu  myseľ do hlbokého stavu kľudu a pokoja. Pripomína to stav meditácie. Po terapii sa cíti človek oddýchnutý, kľudný, plný radosti a má možnosť žiť život podľa vlastných predstáv.

< späť

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT