Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

Ponuka služieb - ANJELSKÉ LIEČENIE

ANJELSKÉ LIEČENIE

Čo je ANJELSKÉ LIEČENIE ? AKO VÁM MOŽE POMOCŤ? Prípadne vašim blízkym?

Anjelské energetické liečenie a terapia na úrovni vysoko vibračných energií je v podstate procesom liečenia na všetkých úrovniach: fyzickej, mentálnej, psychickej i spirituálnej.

Energetické liečenie a terapia, a to aj vedomé anjelské liečenie prostredníctvom vysokých vibrácií anjelov a archanjelov, má za sebou niekoľko tisíc rokov starú tradíciu. Je a vždy bola založená na holistickom obraze sveta i človeka samotného. Čerpalo a dodnes čerpá z rôznych možností a foriem liečenia tela, mysle, psyché i duše ako celku.   

V čom spočíva vedomé energetické anjelské liečenie a terapia? Na akom princípe sú založené? Energetické liečenie sleduje veľmi logický koncept: všetko je energia, každý prejav života, každý pohyb, každá vec, každá myšlienka, každé nadýchnutie vzduchu. A z toho nakoniec vyplýva, že každý človek je – „energetická bytosť".

Ak všetky energie plynú v rovnováhe, bez obmedzení a prekážok či blokov, potom je príslušná osoba veselá, šťastná, kreatívna a predovšetkým - cíti sa šťastná a zdravá. Jej energia a imunitný systém fungujú optimálne, nič ju len tak jednoducho nemôže odviesť z vlastnej cesty. Keď je však tok energie narušený ,alebo jej niečo bráni (napr. úzkosť, pocit separácie, smútok, závislosť, strach, následok nehody, atď.), potom to má na ňu vplyv v dlhodobom horizonte ako na fyzickej, tak na psychickej rovine.

Pokiaľ nie je energetický blok veľmi závažný, imunitný systém sám „opraví“ poruchu, a to v primeranej lehote. Ak je však blokáda príliš silná, telesný systém nie je už sám schopný sa vyliečiť, ani nastoliť žiaducu rovnováhu.

Energetické anjelské liečenie a terapia pomáha odstraňovať bloky na psychickej, mentálnej, emocionálnej i fyzickej úrovni, rovnako tiež pochopiť súvislosti a jemne doplniť novú energiu – znovu žiť zdravšie, vitálnejšie a radostnejšie.

Vedomé anjelské liečenie a terapia pôsobí veľmi výrazne, ale bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a často pomáha aj v ťažších prípadoch.

Po sedení s energetickým anjelským liečením a terapiou často dochádza k „pokojnej“ zmene osobnosti.

V niektorých európskych krajinách (napr. Anglicko, Holandsko, Švajčiarsko) je liečenie a terapia prostredníctvom energií je už uznané ako sprievodná, podporná liečba konvenčnej medicíny.


Čo môžete cítiť počas liečenia

Vo všeobecnosti ľudia cítia zo začiatku intenzitu na miestach, ktoré majú oslabené alebo boľavé, neskôr môže prísť pocit úľavy. Môžu sa vyplavovať aj rôzne spomienky a silné momenty zo života. Neskôr sú to pocity blaženosti, lásky, prijatia a vďačnosti. Dokonca sa môžu objaviť aj slzy úľavy alebo bezdôvodný nevinný detský smiech. Miestami extatický až orgazmický stav.

V každom prípade nie je potrebné sa porovnávať s ostatnými a ich prežívaním anjelskeho liečenia. Každý sme iný a vnímame veci odlišne.


Dĺžka terapie: je max 60 minút

Cena: 36 eur

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

< späť