Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Ponuka služieb - Tvárové ošetrenie

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

Kyslíkové ošetrenie tváre
so zapracovaním séra

Liftingové ošetrenie
prístrojom SPM

Vyhladenie pokožky
multipolárnou
rádiofrekvenciou


Ošetrenie pleti s 95% kyslíkom so zapracovaním séra

Kyslíková kúra, v spojení s kozmetickými produktami,

je moderné kozmetické ošetrenie pre tvár, krk a dekolt. S koncentrovaným kyslíkom sú špeciálne ochranné a ošetrujúce účinné látky rozprašované na pokožku, ktorú vitalizujú, regenerujú a prepožičajú jej mladistvé vyžarovanie.Čo ovplyvňuje kyslíková kozmetika vo Vašej pleti:         

dobré prekrvenie
aktivuje sa bunkové dýchanie
viac vitality a obranyschopnosti
zlepšená hydratácia
zníženie tvorby vrások
nová pružnosť a elasticita


PRE INTENZÍVNU MESAČNÚ KÚRU JE OŠETRENIE VHODNÉ APLIKOVAŤ 1-2x do TÝŽDŇA, neskôr je postačujúce udržiavacie ošetrenie 1-2 x DO MESIACA

Na výber máte z nasledovných sér:

KYSELINA HYALURÓNOVÁ - PRE ZRELÝ TYP PLETI

Kyselina hyaluronová je v kozmetike dobre známa pre svoje spevňujúce účinky na pleť. Vďaka tejto látke je pleť dostatočne hebká, pružná, pevná a hydratovaná. Kyselina hyaluronová je prírodná látka, ktorá je súčasťou nášho organizmu a procesom prirodzeného starnutia stráca pokožka na elasticite a dostatočnej hydratácii, objavujú sa prvé vrásky. Dopĺňaním tejto látky, dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť. Vďaka pravidelnému používaniu tohto séra s kyselinou hyaluronovou je pleť viditeľne pevnejšia a vrásky sú vyplnené a tým aj menej výrazné.


KAVIÁROVÉ SÉRUM - PRE ZRELÝ TYP PLETI

Hydratačné a obnovovacie sérum s kaviárovým výťažkom dokonale revitalizuje unavenú pleť, dodáva jej potrebnú výživu a má protivráskový účinok. Obnovuje narušený povrch pokožky, vyhladzuje ju a vytvára ochranný film. Zložky majú antioxidačné, protizápalové a upokojujúce účinky. Prítomný kaviárový extrakt vynikajúco zadržiava vodu a zároveň potláča prejavy starnutia pokožky - vyhladzuje vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pleti.


BAMBUCKÉ MASLO - PRE CITLIVÚ PLEŤ

Výživné sérum s bambuckým maslom je bohaté na mastné kyseliny, vitamíny a steroly. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu dokonale pleť výživuje, hydratuje, podporuje tvorbu kolagénu, obnovuje poškodenú pokožku, dodáva jej krásny a mladistvý vzhľad. Vďaka dobre známemu bambuckému maslu je pleť chránená pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Sérum je vhodné aj pre citlivú a veľmi suchú pleť, pomáha predísť starnutiu kože a má jedinečné upokojujúce a antibakteriálne účinky.


DIAMANTOVÉ SÉRUM - PRE CITLIVÚ A ALERGICKÚ PLEŤ

Veľmi príjemné sérum krémovo-mliečnej konzistencie, ktoré dokonale priľne na pokožku dodáva jej potrebnú ochranu pred tvorbou hlbokých vrások. Má jedinečné protivráskové účinky, chráni pred voľnými radikálmi ako aj ostatným škodlivým prostredím (vietor, prach a iné, avšak aj stres). Sójový extrakt napomáha redukovať vrásky a vďaka argánovému oleju je pleť dokonale vyživená, hladšia, jemnejšia a pružnejšia. Sérum je obohatené aj o mandľové peptidy, ktoré dodávajú pleti ľahkosť, hebkosť a vláčnosť. Sérum je vhodné aj na veľmi citlivú pleť, náchylnú na rôzne alergické reakcie. Má veľmi príjemnú mošusovo-zelenú vôňu.


PROTIVRÁSKOVÉ SÉRUM S MODRÝM LOTUSOM A KYSELINOU HYALÚRONOVOU - proti vráskam

Protivráskové sérum spomaľuje proces starnutia pleti vďaka jedinečnému zloženiu rastlinného extraktu z egyptského modrého lotosového kvetu, ktorý dokonale redukuje vnútorné negatívne ovplyvňovanie bunkovej štruktúry, ako aj zmeny vonkajšieho prostredia na pleť. Prekysličuje bunky pokožky, čím jej dodáva krásny a mladistvý vzhľad, dôkladne pleť prekrvuje a tým aj viditeľne redukuje vrásky. Sérum je určené aj na veľmi vysušenú pleť, ktorej dodáva potrebné premastenie, hydratáciu, elasticitu a rieši problém aj hlbokých mimických vrások. Kyselina hyaluronová posilňuje protivráskový účinok. Po použití séra je pleť jemná, hebká, vláčna a dôkladne vyživená. Nezanecháva lepkavý pocit.

< späť