Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Ponuka služieb - Tvárové ošetrenie

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

Kyslíkové ošetrenie tváre
so zapracovaním séra

Liftingové ošetrenie
prístrojom SPM

Vyhladenie pokožky
multipolárnou
rádiofrekvenciou


Lifting tváre, spevnenie a modelácia pokožky

Cielená regenerácia ochabnutej starnúcej pokožky je problém nielen pre dermatológiu, ale aj pre kozmetiku. Firma Weyergans High Care AG na základe najnovších lekárskych a kozmetických poznatkov vylepšila osvedčenú metódu pulzného vákua a skombinovala ho s masážou. I tohto spojenia vznikol jedinečný prístroj, ktorý prináša nové ošetrovacie metódy, nové možnosti a nové ponuky ošetrenia tváre, krku a dekoltu.

Osvedčená vákuová masáž

Konštrukcia profesionálneho vákuového masážneho prístroja umožňuje vykonávať popri celo telových ošetreniach i ošetrenie tváre, ktoré má hneď niekoľko pozitívnych účinkov: výrazne zlepšuje lymfatický tok, povzbudzuje činnosť enzýmov a pôsobí na celkovom spevnení pokožky. Môžeme povedať, že vákuová lymfodrenáž zvyšuje ošetrovacie efekty, hlavne lifting a je jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky a podkožia, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu.

Pri vyhladzovaní Jemných vrások okolo očí je ako doplnok navyše zaradené stehovanie vrások. Je to postup, ktorý sa používa zvlášť u velml jemnej pleti ( okolo očí, na viečkach ). V tomto prípade trvá po príslušnej príprave pokožky cca. 10-20 minút Cieľom je rýchle a viditeľné vyhladzovanie vrások okolo vnútorného kútika oka, rovnako ako zdvihnutie klesnutých viečok. Ide však nielen o vyhladenie vrások, ale tiež o optické zväčšenie oka.

Podľa hĺbky a množstva vrások i podlá veku a starostlivosti o pleť sa počet ošetrení pohybuje medzi desiatimi až dvadsiatimi, pričom ošetrenie musíme vykonávať druhý až tretí deň, teda dvakrát týždenne. Výsledky sú aj pri dosť výrazných, vráskach väčšinou na prvýkrát dobre viditeľné. Z tohto dôvodu je vákuová masáž vhodná i k bežnému ošetreniu tváre, krku a dekoltu.

Vyhladzovanie hlbokých vrások sa skladá z nasledovných krokov:

Lymfodrenáž – táto fáza je dôležitá na detoxikáciu, robí sa pomaly a dostatočne dlho.

Regenerácia, prekrvenie a vyhladzovanie vrások - cieľom je prekrviť pokožku a tým zintenzívniť prísun kyslíka a živín do kože, aktivácia metabolizmu, a tiež zvýšený odvod jeho splodín. Po tejto fáze môžeme urobiť doplnkové ošetrenie, kde sa venujeme individuálnym problémom (napr. vejárovité vrásky okolo očí, pier, ryhy na čele, dvojitá brada).

Spevnenie a napnutie pokožky - masírujeme hlbšie vrstvy kože a podkožia, koža sčervená, čo je žiadúce, dochádza k aktivácii fibroblastov, buniek produkujúcich kolagén, čo sa prejaví po niekoľkých ošetreniach zosilnením podkožia a celkovým spevnením pokožky.

Záverečná lymfodrenáž - na záver urobíme skrátenú lymfodrenáž, aby sme odviedli splodiny metabolizmu, ktoré sa vytvorili počas masáže.

Ďalšie možnosti ošetrenia:

odstránenie vačkov pod očami
čistenie pleti, ošetrenie aknetickej pleti (veľmi úspešné!)
vyhladenie a zmenšenie drobných jaziev
napnutie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu
prekrvenie a regenerácia tkaniva
regenerácia zostarnutej pleti, vyhladenie vrások, „lifting bez skalpela"
napínanie a zosilenie podkožného väziva
podpora, odstraňovanie popraskaných žiliek tzv. fagocytózy
lymfatická drenáž tváre
znižovanie patologického ukladania tuku v podkoží

Aké sú účinky?

omladzuje pleť tváre
vyhladzuje vrásky, odstraňuje dvojitú bradu
čisti a spevňuje ochabnutú pokožku
prekrvuje pokožku
zlepšuje lymfatický tok
výsledky sú viditeľné po prvých ošetreniach

Aká je doba trvania procedúry?


30 až 60 minút - keďže je každé ošetrenie individuálne a odlišné podľa potrieb klientky a tiež veľmi závisí od jej zvykov a domácej starostlivosti. Uvedené hodnoty dĺžky ošetrenia uvádzame ako odporúčané. Niektoré výsledky ošetrenia sú spravidla veľmi rýchlo viditeľné a preto môžeme v ojedinelých prípadoch presne určiť koniec ošetrenia.

< späť