Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Ponuka služieb - Kozmetika

Diamantová mikrodermabrázia

Kyslíkový lifting

Vysokofrekvenčná terapia

Ultrazvukový peeling

Lymfodrenáž SPM

Clean & clear treatment ANNEMARIE BÖRLIND

Aquanature treatment ANNEMARIE BÖRLIND

Sensitive treatment ANNEMARIE BÖRLIND

Regeneration treatment ANNEMARIE BÖRLIND

Anti aging treatment ANNEMARIE BÖRLIND

Hĺbkové čistenie pleti

Masáž tváre,krku a dekoltu

Farbenie a formovanie obočia

Farbenie mihalníc

Depilácia voskom

REGENERATION TREATMENT
regeneračné pleťové ošetrenie (cca 90 min)

Pleťové ošetrenie obsahuje patentovaný bioaktívny komplex, ktorý podporuje prirodzenú regeneráciu pleti. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie,zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje a regeneruje pleť a vyhladzuje vrásky.

• Podporuje obnovu buniek

• Vyhladzuje vrásky

• Hydratuje pleť

• Posilňuje odolnosť proti starnutiu kože

Výsledný efekt: Vrásky sú viditeľne redukované. Pleť žiari, vyzerá pevnejšie a sviežo. Pleť je dokonale zregenerovaná, hydratovaná a vyhladená.

Aktívne ingrediencie:

< späť

Copyright © 2021 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

LL BIOKOMPLEX

Patentovaný LL Biokomplex s rastlinným zložením stimuluje rýchlejšiu obnovu vlastných buniek a regeneruje pokožku, ktorá sa stáva čoraz viac revitalizovanou.

ĽUBOVNÍK BODKOVANÝ

Organický extrakt ľubovníka bodkovaného. Už viac ako 2000 rokov sa ľubovník bodkovaný používa ako liečivá rastlina. Má upokojujúce, ochranné a jemné antimikrobiálne účinky.

ECHINACEA

Organický extrakt z echinacey. Hlavička kvetov vyzerá ako ostnatý chrbát ježka. To je pravdepodobne aj latinský názov echinacea, ktorý pochádza z gréčtiny echinos = ježko. Extrakt z echinacey sa tradične používa na zmiernenie opuchu a pre jej regeneračné, protizápalové, antibakteriálne a adstringentné liečivé účinky. Veľmi dobrá je pre podráždenú a suchú pokožku.

BAMBUCKÉ MASLO

Tuhý rastlinný tuk extrahovaný z orechov bambuckého stromu v Afrike. Zloženie bambuckého masla sa mieša so štruktúrou kože. Pôsobí ako ochranný povlak na pokožku, posilňuje ochranný plášť a chráni pred stratou vlhkosti. Cenné vitamíny ako A, D, E a F podporujú regeneráciu pokožky a chránia ju proti vonkajším vplyvom.

ORGANICKÝ SEZAMOVÝ OLEJ

Tuhý rastlinný tuk extrahovaný z orechov bambuckého stromu v Afrike. Zloženie bambuckého masla sa mieša so štruktúrou kože. Pôsobí ako ochranný povlak na pokožku, posilňuje ochranný plášť a chráni pred stratou vlhkosti. Cenné vitamíny ako A, D, E a F podporujú regeneráciu pokožky a chránia ju proti vonkajším vplyvom.

OČIANKA

Organický extrakt z očianky. Obsahuje glykozidy, taníny a flavonoidy. Ideálna pre citlivé očné okolie, ktoré ju veľmi dobre znáša. Zmierňuje opuchy a má sťahujúce, upokojujúce účinky.