Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Ponuka služieb - Telové ošetrenie

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

Kavitácia

Rádiofrekvenčné ošetrenie
tela

Vákuové ošetrenie
prístrojom SPM

Kavitácia - ultrazvuková liposukcia

Ultrazvuková liposukcia predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela.

Kavitácia je známa tiež ako nechirurgická liposukcia. Je to neinvazívna technika určená k modelovaniu postavy a odstráneniu lokálne nahromadených tukových vankúšov. Je založená na využití ultrazvuku, ktorý vyvoláva v tkanivách mechanickú vibráciu.

Ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré si prajú vylepšiť svoju postavu bez uchýlenia sa k bolestivému chirurgickému zákroku a umožňuje tým redukciu lokálne uložených tukových vankúšov a lokálnej celulitídy. Ultrazvuková liposukcia nemá vedľajšie účinky, je bezbolestná a po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v každodennej činnosti. Výsledky sú trvalé.


Ako to funguje?

Samotné ošetrenie sa aplikuje pomocou prístroja, ktorého hlavica prechádza po povrchu postihnutých partií tela pomocou vodivého gelu. Prenášaná vibrácia tak pôsobí  na rozbitie tukových buniek a následnú premenu nahromadeného tuku na tekutú látku. Tá sa následne prirodzeným metabolickým a fyziologickým procesom vylučuje pomocou lymfatického systému von z tela.

Čo je cítíť počas ošetrenia?

Ošetrenie nevyžaduje anestéziu, pričom väčšina klientov považuje ošetrenie za pohodlné a bezbolestné. Drobnú nepohodu môže spôsobovať špecifický zvuk, šíriaci sa v tele klienta, ktorý je však neškodný, prestane ihneď po strate kontaktu tela s hlavicou. Pri zákroku je možné cítiť teplo.

Koľko to trvá?  

Každé ošetrenie trvá niekoľko desiatok minút a následne sa doplňuje manuálnou lymfodrenážou. Celá doba ošetrenia ( kavitácia + lymfodrenáž ), záleží podľa partie tela, trvá cca 60-70 minút.  V jeden deň je možné ošetriť najviac dve oblasti tela.

Doporučený minimálny počet ošetrení jednotlivých partií tela je 6 opakovaní. Interval ošetrení  je 1x každých 7-10 dní.  

Aké sú výsledky?

Ošetrenie prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 1 až 4 cm redukciu obvodu po prvom sedení. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien.

Čo je dôležité!

Pred každým ošetrením je potrebné minimálne 2 hodiny nejesť. Vypiť dostatok tekutín, najlepšie vody. Po každom ošetrení je potrebné dodržiavať pitný režim, minimálne 2-3 litre vody denne a vitamín C s pozvoľným uvoľňovaním. V potrave znížiť obsah tukov a soli. Dodržiavať správnu životosprávu. Doporučujeme zvýšiť fyzickú aktivitu, vhodná je pešia chôdza i klasická ručná masáž.

Aké sú vedľajšie účinky?

Vedľajšie účinky sa vyskytujú len v minimálnej miere, môže ísť napríklad o: začervenanie pokožky, pocit smädu, ľahkú nevoľnosť po zákroku. Ide o krátkodobé účinky, ktoré pominú o pár hodín. Vyhnúť sa im možno vypitím dostatočného množstva tekutín. Napriek tomu, že štúdie potvrdili bezpečnosť tohto zákroku, ošetrenie sa nesmie poskytovať klientom trpiacim závažnými ochoreniami, viď. kontraindikácie !

Kontraindikácie – kedy sa ošetrenie neposkytuje:

osoby s chorobami srdca, po transplantáciách a s bypassom
osoby s vysokým cholesterolom
osoby s vysokým krvným tlakom
kovový alebo plastový implantát v tele
tehotenstvo
menštruácia
ženy s maternicovými telieskami (pri aplikácii na brucho)
zápaly či infekčné ochorenia v mieste aplikácie
kožné ochorenia
cievne poruchy a ateroskleróza
choroba pečene a obličiek
rakovina
epilepsia
cukrovka
trombóza, hemofília, tromboflebitída, užívanie liekov proti krvnej zrážanlivosti
   alebo poruchy zrážania krvi

< späť