Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

Ponuka služieb - BIOREZONANČNÁ DIAGNOSTIKA PRÍSTROJOM OBERON

ČO JE TO OBERON?

Diagnostický prístroj Oberon patrí k najmodernejším prístrojom v oblasti alternatívnej medicíny. Bol vyvinutý v Rusku, pôvodne pre účely kozmického výskumu.

AKO DIAGNOSTICKÝ PRÍSTROJ OBERON FUNGUJE?

Prístroj funguje tak, že sníma elektromagnetické vlny v tele a pomocou počítača sú zmeny v týchto vlnách vyhodnocované. Dáta z organizmu sú prenášané do prístroja na analýzu a výsledky sa zobrazujú na monitore počítača. Hlavnou časťou diagnostického prístroja sú hlavové senzory v podobe sluchátok a hlavový laserový snímač. Prístroj je schopný zachytiť stav a zmeny vlnení rôznych telesných tkanív, buniek a dokonca aj jednotlivých enzýmov a hormónov.

ČO VŠETKO DOKÁŽE OBERON ODHALIŤ?

Prístroj hodnotí aktuálny stav vášho organizmu, vyhľadáva príčiny vašich zdravotných (fyzických aj psychických) problémov a dokáže určiť predispozície k určitým ochoreniam. Ďalej vyhľadáva chýbajúce látky v tele (vitamíny, minerály); alergény a kontroluje účinnosť jednotlivých preparátov na terapiu.

DIAGNOSTICKÝ PRÍSTROJ PRE ZDRAVÝCH AJ CHORÝCH.

Ak máte problémy neurčitého druhu alebo vás trápi niečo konkrétne, ale príčinu však neodhalilo žiadne z lekárskych vyšetrení, Oberon vám môže pomôcť tieto príčiny nájsť. Diagnostiku prístrojom môžu využiť aj celkom zdraví ľudia ako preventívne vyšetrenie. Ak sa objavuje vo vašej rodine závažné dedičné ochorenie, prístroj zistí, či nemáte k takémuto ochoreniu predispozíciu. Vďaka Oberonu je možné odhaliť skryté choroby ešte pred ich prepuknutím a kontrolovať, ako účinná je liečba, ktorú ste nasadili.

METATERAPIA

Po analýze vášho celkového zdravotného stavu je možné urobiť tzv. Metaterapiu, ktorá obracia patologické signály na fyziologické, čím dochádza k harmonizácii elektromagnetického vlnenia v tele a k aktivovaniu sebauzdravovacích procesov. Keďže technológia Metaterapie pracuje len s vlastnými pacientovými signálmi, je bezbolestná a neškodná.

Cena diagnostiky: 35 eur

Dĺžka trvania: (45-75 minút)

Informácie a objednávky na tel. čísle: 0902 273 979 Žaneta Lobodášová

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

< späť