Ponuka služieb - Masáže a terapie

Medová masáž

Úvod:

Jedinečné vlastnosti medu využívajú ľudia už odpradávna vo výživa, liečbe i kozmetike. Med obsahuje bohatý komplex organických kyselín, minerálov a stopových prvkov, vápnik, chlór meď, železo, horčík, mangán, fosfor, draslík, kremík, sodík z vitamínov hlavne skupinu B dôležité enzýmy, estrogén. Lieči zápaly, akné, drobné poranenia. Známy je aj jeho omladzujúci efekt na pokožku. I dnes v dobe, ktorá na nás klade extrémne nároky znovu objavujeme blahodárne účinky medu.


Indikácie:

Med zlepšuje svalovú činnosť, krvný obeh, a tým uľahčuje prívod živín a kyslíka do tkaniva. Cez reflexné zóny na chrbte sa stimulujú aj orgány prislúchajúce týmto zónam. Napr. pri problémoch s ľadvinami sa výlučky usádzajú najmä v oblasti ľadvín. Medová masáž je vhodná taktiež pri vyčerpaní, nervozite, slabosti v dôsledku stresu, nespavosti. Obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Je veľmi vhodná pri chorobách súvisiacich s usadzovaním škodlivín ako sú svalový a kĺbny reumatizmus, žalúdočné a črevné problémy, bolesti hlavy, depresie, anémia, chronická nádcha potiaže krvného obehu a iné. Po skončení masáže sa med zmyje a pokožka sa ošetrí prírodným olejčekom. Nie je vhodné po masáži používať mydlo a kozmetické prípravky. Masáž sa doporučuje pri problémoch 1x týždenne a preventívne 1x mesačne. Masáž sa robí prevažne na chrbte a nohách.


Účinky:

Pri medovej masáži sa na pokožku nanesie jemná vrstva voňavého medu a špeciálnou technikou rúk sa vmasíruje do tela. Po chvíli sa podtlakom z tela uvoľňujú škodlivé látky, ktoré sa ukladajú hlboko v tkanivách a spôsobujú oslabenie organizmu, čo má za následok vznik rôznych chorôb. Medová masáž je príjemná a tiež zdraviu prospešná procedúra. Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku na celý organizmus. Z tela sú tak odstránené staré usadeniny a jed z hĺbky tkanív.


Kontraindikácie:

Medová masáž sa nedoporučuje osobám alergickým na včelie produkty a pri poškodeniach pokožky.

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  AKCIE A NOVINKY   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

Klasická

Reflexná terapia

Reflexná masáž chrbta
a krčnej chrbtice

Bankovanie

Breussova

Medová

Lávové kamene

Lymfodrenáž

Čínska tuina masáž

Masáž pre tehotné

< späť