Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

Ponuka služieb - ENERGETICKÝ FACELIFT

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Chcete omladiť svoje telo a tvár, ale nechce sa vám podstúpiť invazívne procedúry? Môžete si radšej vybrať nežné ruky.

Access Energetický Facelif je starostlivá, liečebná a relaxačná technika, ktorá spúšťa aktiváciu energie zameranú na transformačné účinky eliminácie starnutia, gravitácie a stresu. Nemá len kozmetický účinok na tvári, ale môže vytvárať podobné účinky v celom tele. A okrem toho nebudete mať potrebu sa hodnotiť a pozerať sa cez kritický filter na vlastné telo.

Ako je to možné? Väčšina nášho vonkajšieho vzhľadu je totiž odrazom toho, čo se deje v našej mysli a vo vnútri nášho tela. Facelift ošetrenie zahrňuje okrem príjemných dotykov na tvári aj verbálne čistenie, ktoré zmení váš názor na starnutie. Táto jemná dotyková energetická technika  obnovuje prirodzený tok energie v tele a umožňuje mu reštrukturalizovať sa a hojiť sa.  Technika omladzuje celý systém, vrátane všetkých vnútorných orgánov. Omladí sa nielen vaše telo, ale i myseľ. Obnoví sa prirodzený tok energie vo vnútri tela.     

Akonáhle zistíte, že váš názor vytvára vašu realitu a prestanete súdiť svoje telo, môžete sa rozhodnúť zmeniť ho. Vaša tvár vypovedá o celom vašom živote. Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesov, ktoré vás k tejto transformácii dovedú. Bude to zážitok pre vaše vlastné sebevedomie a duševné zdravie.

Jemné dotyky na tvári, krku a dekolte sú zamerané na spustenie energie, k uvoľneniu blokov, uvoľneniu stagnácie spôsobenej emóciami a dlhodobým stresom. Vymažú sa "zamrznuté emócie", vyhladzují sa vrásky a otáča sa chod času bez ohľadu na to, aký je váš vek.


Výsledky, ktoré je možné dosiahnuť po sedení Access Energetický Facelift:

• ľudia sú uvoľnenejší či vzhľadom , tak aj v správaní

• žiarivejší a mladší výraz tváre

• menej viditeľné vrásky, ryhy na tvári, opuchy a kruhy pod očami

• hladšia, pevnejšia koža na dekolte, krku a tvári

• znížená pigmentácia

• môže se zastaviť plešatenie

• zlepšuje sa videnie do diaľky

• výrazne sa zlepší duševná pohoda človeka


Terapia trvá: cca 60 minút

Cena: 35 EUR

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

< späť