Aspira centrum - Masáže, chudnutie, wellness, krása, zdravie, relax, sauna, infrasauna, formovanie poprsia, formovanie postavy, su-jok, bankovanie, lymfodrenáž, aromaterapia, rehabilitácia

Copyright © 2015 aspiracentrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Aspira centrum, s.r.o.
Farská ulica 45
1.poschodie
(oproti Sporiteľni)
Nitra 949 01

Tel. 0915 661 580

E-mail: aspiracentrum@gmail.com

ÚVOD    │   PONUKA SLUŽIEB    │   CENNÍK    │   AKCIE    │   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY    │   ONLINE REZERVÁCIE    │   FOTOGALÉRIA     │   KONTAKT

Ponuka služieb - Diagnostika chrbtice

Diagnostika a testovanie chrbtice

Moderná, špičková metóda švajčiarskej technológie, ktorá pomocou počítačovej techniky dokáže naskenovať chrbticu, zobraziť ju na obrazovke v 3D a precízne zhodnotiť, odsledovať v každom jej úseku bez škodlivého ožarovania. Prístrojom získame dôležité informácie pre diagnostiku a následnú, cielenú liečbu.

Účinky:

Na základe tohto vyšetrenia je možné stanoviť pohyblivosť chrbtice v základných smeroch, zistiť rozsah pohybu celej chrbtice i úsekov, dokonca jednotlivých stavcov a zdiagnostikovať funkčné blokády.

Podľa výsledkov diagnostiky sa zostaví plán terapie na zlepšenie pohyblivosti chrbtice, zmiernenie skolióz, alebo odstránenie blokád (cvičebný program, procedúry, chiropraxia, zmena pohybových stereotypov ), čím sa odstránia aj iné zdravotné problémy zdanlivo nesúvisiace s chrbticou.

ÚVOD   │  SLUŽBY   │  CENNÍK   │  DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   │  REZERVÁCIE   │  FOTOGALÉRIA    │  KONTAKT

< späť